Wybielanie zębów

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z zabiegu wybielania zębów w naszym gabinecie stomatologicznym na Ruczaju. Obecnie mamy do zaoferowanie dwie metody wybielanie w zależności od potrzeb i preferencji. Jest to jedno seansowe wybielanie gabinetowe preparatem PREVDENT oraz wybielanie nakładkowe.

Wybielanie gabinetowe

Regeneracyjne wybielanie zębów to jednorazowy zabieg stomatologiczny łączący wybielanie z odbudową szkliwa. Ten sposób rozjaśniania zębów wykorzystuje system Prevdent. Uwzględnia on zastosowanie lampy LED oraz specjalnego preparatu wybielającego, który zmniejsza nadwrażliwość zębów. To jedna z nowszych alternatyw dla wybielania zębów lampami takimi jak Beyond.

Najważniejsze zalety tej metody :

  • Połączenie wybielania ze zniesieniem nadwrażliwości zębów i remineralizacja szkliwa. Taki przebieg zabiegu jest możliwy dzięki połączeniu preparatu wybielającego (nadtlenku wodoru) z nano-hydroksyapatytem. Jest to syntetyczna substancja, która z łatwością wnika w strukturę szkliwa, ponieważ jej naturalny odpowiednik, czyli hydroksyapatyt, jest naturalnym budulcem zębów oraz kości.

  • Znacznie obniżona lub wyeliminowana nadwrażliwość zębów podczas zabiegu i po nim.

  • Zabieg podzielony jest na trzy etapy – usuwanie plam, wybielanie i naprawę szkliwa. Czas trwania zabiegu to około 2 do 3 godzin.

  • Natychmiastowy efekt zdrowego i śnieżnobiałego uśmiechu.

Wybielanie nakładkowe

Nakładkowe wybielanie zębów składa się z dwóch etapów: gabinetowego i domowego. Na pierwszej wizycie stomatolog zrobić odlew naszych dwóch łuków zębowych, aby na ich podstawie przygotować służące do wybielania nakładki. Samodzielnie w domu będziemy musieli nakładać je na zęby według zaleceń stomatologa i nosić przez określony czas każdego dnia przez ok. 2 tygodnie.

Najważniejsze zalety tej metody :

  • Wybielanie przebiega w zaciszu własnego domu o dogodnej dla Pacjenta porze dnia

  • Przy regularnym stosowaniu pozwala na uzyskanie rozjaśnienia zębów nawet o kilka odcieni

  • Uzyskujemy trwały efekt, który w razie potrzeby łatwo można odświeżyć

  • Korzystna cena

Przygotowanie do zabiegu:

Niezależnie od wybranej metody, najważniejsze jest odpowiednie przygotowanie uzębienia. W tym celu stosuje się oczyszczanie z kamienia i osadu (skaling, piaskowanie), po którym należy odczekać przynajmniej dobę, nim przejdzie się do właściwego wybielania.

Zadzwoń i umów się na wizytę: (+48) 601 32 86 85

Zapraszamy na konsultację

Jesteśmy czynni od poniedziałku do piątku 9:00-19:00

+48 601 32 86 85

+48 575 899 299

gabinet@endodoncja-krakow.com

ul. Ruczaj 60, 30-385 Kraków

Informacja o wpływie na środowisko - RTG